2016.gada 6. janvārī tika atklāta atjaunotā Ogres tehnikuma ēka, kur rekonstrukcijas darbus veica būvkompānija "Skonto Būve". Divus gadus ilgušie rekonstrukcijas darbi ir pabeigti paredzētajā termiņā un Ogres tehnikums tagad ir moderns mācību komplekss – mācību iestāde ir paplašināta un sakārtota, tajā ir radīta komfortabla un mūsdienīga vide ar augstu potenciālu audzēkņu sasniegumiem.

Pabeidzot esošā mācību korpusa rekonstrukciju, ir paplašinātas telpas, no jauna izbūvēts mācību angārs un iekšējie un ārējie inženierkomunikāciju tīkli, kā arī veikti labiekārtošanas darbi apkārtējā skolas teritorijā.

“Uzbūvētā objekta atklāšana vienmēr ir liels un nozīmīgs notikums. Esam gandarīti, ka palīdzējām radīt pilnvērtīgāku un modernāku vidi, lai nākamie jaunie speciālisti veiksmīgāk apgūtu zināšanas un prasmes piemērotās, labiekārtotās un kvalitatīvās telpās, ceļot savu konkurētspēju ne tikai Latvijas, bet, iespējams, arī starptautiskā mērogā, " saka Guntis Rāvis, SIA " Skonto Būve" valdes priekšsēdētājs.

Ogres tehnikuma rekonstrukcija notikusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā un valsts budžeta līdzfinansētā projekta "Ogres tehnikuma infrastruktūras attīstība un mācību aprīkojuma modernizācija" ietvaros un projekta kopējās izmaksas ir 12 632 827 Eur. Projekta pasūtītājs ir Izglītības un zinātnes ministrija.

Foto: Ieva Čīka, LETA