Marta vidū – 14. un 15. martā – norisinājies starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā „Baltijas Aplis 2015”, kurā šogad piedalījās 14 valstu vingrotājas. Festivālu jau 16.gadu rīko Latvijas Vingrošanas Federācija, un par tās atbalstītāju šogad kļuvis arī Guntis Rāvis un SIA „Skonto Būve”.

No Latvijas vingrotāju vidus augstākos sasniegumus ieguvusi Jeļizaveta Gamaļejeva, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma sestajā vietā. Uzvaras laurus plūca Baltkrievijas sportiste Melitina Staniouta, bet otro vietu sasniedza Krievijas sportiste Irina Annenkova.

Junioru grupu vingrojumos, sacenšoties par "Ludmilas Kačkaldas piemiņas kausu", septiņu valstu konkurencē Latvija ieguva augsto trešo vietu, tikmēr par uzvarētājiem kļuva Baltkrievijas komanda, bet Krievijas sportistes ieņēma otro vietā.