Arī šogad „Skonto Būve” atzīts par reputācijas līderi būvniecības un nekustamo īpašumu nozarē. Saglabājot līderpozīciju nozarē kopš 2011.gada, kopējā Latvijas uzņēmumu reputācijas topā „Skonto Būve” šogad ieņem 88.vietu.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Nords Porter Novelli, sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un laikraksta Dienas Bizness veidotais uzņēmumu Reputācijas tops ir apjomīgākais uzņēmumu reputācijas pētījums Baltijā.

„Skonto Būve” valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis uzņēmumu Reputācijas izdevumā atzīst: „Padarītie darbi ir mūsu reputācija. Gan profesionālajā un biznesa attīstības, gan sociālās atbildības jomā cenšamies radīt paliekošas un ikvienam pieejamas vērtības. Esam būvnieki un mūsu profesionālais veikums ir kā uz delnas - ēkas, infrastruktūras un vides objektus redz un novērtē ikviens. Savukārt sociālās atbildības jomā uzņēmuma pamatvērtība ir ilgtermiņa ieguldījums  sabiedrības labā. Ja kādu projektu sākam, konsekventi turpinām to gadu no gada. Kā vadošā nacionālā būvkompānija jūtam atbildību finansiāli atbalstīt Latvijas kultūras, sporta un vides attīstību.”

Reputācijas tops pirmoreiz tika izveidots 2005.gadā.