Būvniecības uzņēmumam SIA „Skonto Būve” šogad apritēja 20 gadi – tas dibināts 1995. gada 10. martā. Svarīgais notikums ar krāšņām svinībām vasaras vidū tika atzīmēts uzņēmuma darbinieku un tuvāko sadarbības partneru lokā.

Guntis Rāvis, „Skonto Būve” valdes priekšsēdētājs, svētku uzrunā pateicās darbiniekiem par godam aizvadītajiem 20 uzņēmuma darbības gadiem, norādot, ka uzņēmuma mērķis ir nākamos 20 īstenot vēl sekmīgāk. Pateicībā par „Skonto Būvei” izrādīto lojalitāti, tika rīkota arī dāvanu izloze, kuras galveno balvu – automašīnu – saņēma Mārtiņš Gavars, darbu vadītāja palīgs, kas šobrīd veic Rīgas pils rekonstrukciju un restaurāciju.

„Skonto Būve” 20 gadu darbības laikā ir kļuvusi par vienu no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, ko pierāda gan stabili augošais uzņēmuma apgrozījums, gan atbildīgais darbs lielākajos būvniecības objektos visā Latvijā, veicot gan ēku, inženierbūvju, tiltu un hidrotehnisko celtņu būvniecību, gan restaurāciju un rekonstrukciju, kā arī projektēšanu.

Lielākie uzņēmuma īstenotie projekti ir Latvijas Nacionālā bibliotēka jeb Gaismas pils, lidostas „Rīga” terminālis, infrastruktūras attīstība Krievu salā, Iekšlietu ministrijas Administratīvo ēku komplekss, Dienvidu tilts, tramvaja līnijas Liepājā, Latvijas Banka, Rīgas Termoelektrostacija TEC-2, viesnīcas "Radisson Blu Elizabete Hotel" un „Radisson Blu Hotel Latvia”, tirdzniecības centri „Galerija Centrs”, „Mols”, „Olimpia” un „Origo”, kā arī virkne citu objektu visā Latvijā.

Lai veicinātu mākslas, vides, sporta un pilsētu attīstību, uzņēmums regulāri veic dažādas labdarības un sponsorēšanas aktivitātes, no kurām nozīmīgākās ir atbalsts Latvijas Nacionālajam baletam un galerijai „Daugava”, Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles atjaunošana, projekts „Miljons foreļu atgriešanās”, kā arī ieguldījums Rīgas „Dinamo”, basketbola kluba „VEF” un Latvijas Vingrošanas federācijas attīstībā.