"Skonto Būve" - diennakts basketbola turnīra atbalstītājs

16.09.2013

Lai veicinātu sporta attīstību Latvijā, ar „Skonto Būve” atbalstu Rīgas svētku ietvaros ik gadu norisinās Baltijā vērienīgākais brīvdabas diennakts basketbola turnīrs „Krastu mačs". Pateicoties „Skonto Būve” atbalstam, slam dunk konkursā savu meistarību demonstrējuši NBA un Latvijas labākie bumbas triekšanas grozā no augšas speciālisti, ieskaitot arī NBA Visu zvaigžņu spēles slam dunk konkursa uzvarētāju Džeremiju Evansu (Jeremy Evans, Utah Jazz) un divkārtējo NBA čempionu Šenonu Braunu (Shannon Brown).

SIA “Skonto Būve” valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis: “Esmu gandarīts, ka „Skonto Būvei” ir bijusi iespējas atvest uz Latviju pasaules mēroga basketbola zvaigznes, lai veicinātu Latvijas sporta attīstību. Mums ir labas sporta tradīcijas, Latvija ir lepojusies arī ar pasaules līmeņa basketbola komandu. Aicinot uz Latviju NBA zvaigznes, mēs ceram iedvesmot gan jauniešus, gan profesionālos sportistus jauniem izaicinājumiem un sasniegumiem.”

„Skonto Būve” atbalstītajā diennakts basketbola turnīrā „Krastu mačs” savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji, komandā apvienojot gan profesionālus sportistus, gan sporta entuziastus, māksliniekus un politiķus.


"Skonto Būve" - nacionālā hokeja lieldraugs

01.10.2012

SIA „Skonto Būve” tradicionāli katru gadu atbalsta hokeja klubu „Dinamo” Rīga, piešķirot tam 200 tūkstošu eiro lielu ziedojumu, kā arī, pēc īpaši uzņēmumam veltītajām spēlēm, pasniedzot balvas labākajiem spēlētājiem.

Sniedzot atbalstu hokejam, tiek veicināta sportistu profesionālā izaugsme, kā arī stiprināts Latvijas nacionālais pašlepnums.

Pēc Skonto Būves valdes locekļa Gunta Rāvja vārdiem, Dinamo sportisti sevi apliecinājuši kā īstus cīnītājus, kas ar savu pārliecinošo un profesionālo sniegumu uz ledus dod mums iespēju just lepnumu par saviem spēkiem.
 


"Skonto Būve" - Latvijas Vingrošanas federācijai

01.04.2012

Ar Gunta Rāvja un „Skonto Būve” atbalstu ik pavasari Latvijā notiek Latvijas Vingrošanas Federācijas organizētas starptautiskas mākslas vingrošanas sacensības „Baltijas aplis”, kurās par medaļām cīnās pasaules labākās vingrotājas no Baltijas un citām pasaules valstīm.

2014.gadā sacensības notika jau piecpadsmito reizi un to noslēgumā labākajām vingrotājām tiek pasniegtas naudas balvas. Turklāt SIA „Skonto Būve” no gada uz gadu finansē arī vingrotāju gatavošanos un dalību Pasaules un Eiropas čempionātos un Pasaules Kausa izcīņas sacensībās, kur sportisti ir guvuši ievērojamus panākumus. Ir iegādāti jauni FIG sertificēti vingrošanas rīki.

“Skonto Būve” vingrošanas federāciju atbalsta jau kopš 1997. gada. Tieši SIA "Skonto Būve" ieguldījums bijis īpaši nozīmīgs, lai Igors Vihrovs Sidnejas Olimpiskajās spēlēs izcīnītu zeltu un Jevgēņijs Sapronenko Atēnu Olimpiskajās spēlēs - sudrabu.