Puķu tirgus paviljoni Vērmanes dārzā pie Tērbatas ielas
Pasūtītājs: SIA „Rīgas nami”
Projektētājs: SIA „Besecke”
Projekta realizācijas laiks: 07.2011. – 11.2011.
Adrese: Tērbatas iela 2k, Rīga

Projekta ietvaros kopā tika izbūvētas 30 tirdzniecības vietas ar kopējo tirdzniecības platību 313,6m2, no kuras 219m2 ir iekšējā un 94,6m2 ir ārējā platība.

Paviljona pamatu konstrukcija risināta ar vietas mikropāļiem, kas savienoti ar monolītā betona plātni. Paviljona nesošais karkasu risināts metāla konstrukcijās. Paviljona jumts un fasādes tika veidotas no stikla konstrukcijām. Papildus stikloto paviljonu, lai tas labāk iekļautos apkārtējā apbūvē, tas tika iebūvēts atklātā nojumē, kuras jumta konstrukcijas risinātas ar kokā un metālā palīdzību, kā arī kā jumta seguma materiāls tika izmantots patinēts ( apsūbējis ) vara lokšņu segums. Tirdzniecības vietas ir pilnībā aprīkotas ar mēbelēm un moderniem inženiertīkliem ( ūdensapgāde, kanalizācija, apkure, elektroapgāde, gaisa kondicionēšana un vājstrāvām).

Sakopta un labiekārtota puķu tirgus pavilojiem pieguļošā teritorija ( nomainīts gājēju ietves segums no asfaltbetona un betona bruģis), sakopti un papildināti koku stādījumi gar brauktuvi, kā arī sakopti – uzstādīti sakņu aizsargrežģi kokiem pie paviljoniem. Pie paviljoniem no Vērmanes dārza puses uzstādīti jauni soliņi, atkritumu urnas un citi labiekārtojuma elementi.